Ev > Məhsullar > AC kontaktoru > Elektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C
Elektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C
  • Elektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7CElektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C
Kasan, Çindəki peşəkar Elektrik TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktör LC1D65AM7C istehsalçıları və təchizatçılarıdır, siz Elektrikli TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktörləri alacağınıza əmin ola bilərsiniz və biz sizə LC1D6-dan ən yaxşı xidməti təklif edəcəyik. və vaxtında çatdırılma.
Sorğu göndərin
Məhsul təsviri
Elektrik TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C Tətbiq
KLCL-D seriyalı AC kontaktoru 50 / 60HZ tezliyi, 1000V-ə qədər nominal izolyasiya gərginliyi, AC-3 vəzifəsi altında nominal əməliyyat cərəyanı 9-150A üçün uyğundur. Əsasən tez-tez işə salmaq / dayandırmaq və AC mühərriklərini idarə etmək üçün uzun məsafədə elektrik dövrələrinin yaradılması / qırılması üçün istifadə olunur. Maqnit mühərrik starterini yaratmaq üçün termal rele ilə birlikdə istifadə olunur. Məhsullar IEC60947-4-1 standartına uyğundur
Elektrik TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C Xüsusiyyətlər
Elektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C Texniki xüsusiyyətləri
Bütün diapazon üçün 50/60 Hz AC və DC Bobinlər mövcuddur
9 ilə 38 A arasında 100 mA I/O PLC kartı ilə birbaşa uyğunluq ilə DC aşağı istehlak
TeSys D Green BBE 24 V elektron rulondan istifadə edərək 40 ilə 80 A arasında 500 mA I/O PLC kartı ilə birbaşa uyğunluq ilə DC aşağı istehlak
Müxtəlif növ əlaqə mövcuddur:
  • Vida sıxacları terminalları
  • Everlink (40 - 80 A)
  • Yay terminalları (9 ilə 38 A arasında və idarəetmə terminalında 65 A qədər)
  • Qulaq terminalları
  • Faston terminalı (9-12 A)
Yüksək istehsal və qırma qabiliyyəti
Bütün 3 və 4 qütblü kontaktorlarda 1 NO və 1 NC inteqrasiya olunmuş köməkçi kontakt
30 milyona qədər mexaniki əməliyyat dövrü
Ətraf mühitin temperaturunda saatda 3600 dövrə qədər elektrik dövrələri
3000 m yüksəkliyə qədər azalma yoxdur
Geniş iş temperaturu: -25°C ilə 60°C arasında
Elektrikli TeSys 3P 65A 18,5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C Üstünlükləri
  • Everlink və yay terminalları ilə təhlükəsiz və uzunmüddətli elektrik bağlantısı
  • Qırmızı örtük və köməkçi kontakt ilə təhlükəsizlik zəncirinin müəyyən edilməsi
Model
Nominal cərəyan (A)
9A 12A 18A 25A 32A 40A 50A 65A 80A 95A 115A 150A
Nominal Gərginlik (V)
12V 24V 48V 110V 220V 380V 440V və s.
polyaklar
3P, 4P
Tezlik
50/60Hz
Zəmanət
12-24 ay
Qaynar Teqlər: Elektrik TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktörlər LC1D65AM7C, Çin, İstehsalçılar, Təchizatçılar, Fabrika, Topdansatış, Xüsusi, Stokda, Ucuz, Endirim, CE